سایبان مغازه بازویی با توجه به متعلقات مدرن تر و زیبایی ظاهری مورد توجه قرار گرفته است، سایبان بازویی یا همان سایبان مغازه برقی علاوه بر زیبایی ظاهری مساحت بیشتری نسبت به سایبان کالسکه ای تحت پوشش خود قرار می دهد و معمولا ۲٫۵ متر جلو آمدگی سایبان بازویی می باشد. شیب سایبان بازویی (سایبان برقی) تا حدود ۵۰ درجه قابل تنظیم است.
قطعات مفصلی سایبان بازویی (سایبان برقی) با ریخته گری آلومینیوم در قالب دایکاست تهیه شده است و سایر قطعات آلومینیوم سایبان بازویی با استفاده از قالب اکزود ساخته شده است.

braided canopy، سایبان فنری (بازویی)

سایبان بازویی (سایبان برقی) از آنجا که فنرهایی درون بازوی خود تعبیه کرده است به سایبان فنری نیز معروف شده است.


روکش سایبان بازویی معمولا در ۳ نوع زیر ارایه می گردد
pvc-1.پلی استر با روکش دورو
2-روکش پارچه ای در طرح های مختلف
3-روکش فلکسی با چاپ دیجیتال جهت طراحی روی سایبان مغازه


سایبان بازویی معمولا در مقابل نور مستقیم آفتاب کارایی بالاتری نسبت به سایبان کالسکه ای دارد و سایه بیشتری فراهم می آورد و لیکن سایبان بازویی (سایبان برقی) در مکان هایی که نور خورشید با زاویه از کناره ها می تابد دچار ضعف است.
سایبان بازویی با توجه به مساحت پوشش خود در مقابل بادهای سنگین ضعف بیشتری نسبت به سایه بان کالسکه ای دارد و از سوی دیگر سایبان بازویی از آنجا که اکثر قطعاتش از جنس آلومینیوم می باشد جهت استفاده در مناطق مرطوب مناسب تر می باشند و خوردگی کمتری در سایبان بازویی ایجاد می شود.

چرا سایبان مغازه؟

سایبان مغازه یکی از اجزای لازم و ضروری بر درب مغازه ها به شمار می رود.

اما چرا؟ چرا سایبان مغازه باید مهم باشد؟

سایبان مغازه روی درب مغازه نصب شده و به عنوان آفتابگیر عمل میکند.
یعنی از تابش شدید آفتاب به مغازه و اشعه های مضر خورشید به ویترین مغازه جلوگیری می کند و همان گونه که باعث خنک شدن مغازه تا ده درجه می شود باعث می شود صاحب مغازه استفاده از هزینه های سرمایشی خود را به حداقل برساند.
همچنین سایبان مغازه با جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و اشعه خورشید به ویترین مغازه، از پوسیدگی و فرسایش اجسام داخل ویترین مغازه جلوگیری می کند.
تلفن های تماس
۰۲۱۵۵۸۲۶۹۰۵
۰۲۱۵۵۸۵۳۸۰۲
۰۹۱۲۶۰۶۵۱۱۴
۰۹۳۳۴۲۵۶۷۵۵