سایبان مغازه برقی

سایبان مغازه برقی دارای بازوی جمع شونده

collapsible canopy، سایبان برقی

سایبان مغازه برقی دارای بازوی جمع شونده

سایبان مغازه برقی دارای بازوی جمع شونده نسخۀ مدرن سایبان‌ مغازه های قدیمی هستند که در سردر مغازه‌ها قرار داشتند و با دست جمع می‌شدند. بازوهای تنشی و میله‌های چرخنده روی میله‌های پیچشی سایبان مغازه برقی قرار دارند. میله‌های پیچشی سایبان مغازه برقی در دیوار قرار می‌گیرند، یا به دیوار کوبیده می‌شوند. و بدین وسیله بار سایبان برقی را در عرض دیوار پخش می‌کنند.

مجموعه سایبان آریا با اعتماد به خلاقیت طراحان، اتکا بر مدیران نسل جوان و با بهره گیری از تجربه 30 ساله خود ضمن ارائه خدمات ارزنده از مشاوره تا ارائه محصول در جهت رفع نیاز مشتریان می کوشد. مجموعه سایبان آریا با برخورداری از کادر مجرب و ماهر در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان برقی ، سایبان تبلیغاتی و سایبان مغازه یا فروشگاهی توانسته است طبق خواسته و سلیقه مشتریان خود بهترین و با کیفیت ترین انواع سایبان را با استفاده از متریال و تجهیزات مدرن و مطمئن تولید کند.

قطعات سایبان برقی


سایبان برقی دارای بازوی جمع شونده معمولاً برای سایه انداختن روی پنجره استفاده می‌شوند. و یک لوله گرداننده در بالای این مدل از سایبان برقی قرار دارد و بازوهای جانبی سایبان برقی ها فنر دارد. و همچنین این سایبان ها دارای یک موتور هستند.

به علاوۀ یک قسمت گردان یا یک نوار برای جمع کردن سایبان برقی. سایبان برقی های دارای بازوهای افقی معمولاً به سایبان‌ برقی های مدل سنتی مشهورند. چون برای سال‌های طولانی از این نوع سایبان برقی ها استفاده می‌کردند. و حتی در اوایل قرن نوزدهم نیز از این نوع سایبان برقی ها با پارچه‌های کرباس پنبه ای استفاده می شد. سایبان‌ برقی های مدل سنتی برای ساختمان‌های تاریخی مناسب هستند. و حتی امروزه هم با استفاده از پارچه‌هایی که در برابر هوا مقاومند، تبدیل به سایبان برقی هایی محبوب شده اند.

درباره ی سایبان مغازه

در فضاهای مختلفی سایبان مغازه قابل نصب است مزیت سایبان مغازه برقی نسبت به سایبان دستی این است که استفاده از آن راحت تر می باشد و از راه دور می توان آن را باز یا بسته کرد سایبان مغازه برقی آریا با سابقه طولانی در زمینه ساخت سایبان مغازه برقی دارد قادر است بهترین سایبان مغازه برقی را برای منزل و مغازه  شما آماده خواهد کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

اسکرول به بالا