electric shop canopy، سایبان مغازه برقی

شرکت سایبان آریا تولید کننده انواع سایبان مغازه، منازل، آلاچیق و غیر در مدل های کالسکه ای و آلمانی با بهترین کیفیت، لازم به ذکر است که سفارش از کارخانجات و شرکت ها پذیرفته می شود.
این شرکت تولید و تعمیر و نصب سایبان مغازه، منازل و تراس و پنجره و آلاچیق در مدل های آلمانی و کالسکه ای با بهترین کیفیت و از صنایع فایبر گلاس را در رزومه ی خود دارا می باشد.
یک سایبان مغازه از چند نظر برای صاحب آن ارزشمند است اولین مزیت سایبان مغازه، راحتی خود مغازه‌دار و کارکنان آن است که ساعت‌های طولانی در این مکان به سر می‌برند و تحمل فضایی با حرارت بالا یا نور شدید برایشان بسیار سخت است.
راحتی خریداران سایبان مغازه نیز حسن دیگری است که مشتری با آسودگی، انتخاب‌های مناسب و متعدد خود را انجام می‌دهد علاوه بر این، یک سایبان مغازه خوب باعث می‌شود که هوای مغازه بر روی ذهنیت خریدار تأثیر منفی نگذارد و مراجعات بعدی او را هم بتوانیم میسر کنیم.
شرکت سایبان آریا آماده عرضه انواع سایبان مغازه به شما مشتریان گرامی می باشد. در قسمت پروژه ها نمونه هایی از سایبان مغازه توسط شرکت سایبان آریا را ملاحظه می فرمایید.


سایبان متحرک از جمله تکنولوژی های بسیار جدید در زمینه سقف های سبک و کابلی در ایران می باشد در زمینه پوشش سقف با کاربرد سایبان ورودی  سایبان پارکی، سایبان پارکینگی، سقف رستوران، سقف استخر، پوشش حیاط امامزاده ها، سالن چادری، سالن ورزشی، پوشش استادیوم، پوشش فضای ورزشی، سالن نظامی، سقف جایگاه تماشاگران، سقف گرادیانها و هزاران سقف مشابه فعالیت دارد.


تکنولوژی سایبان متحرک در زمینه های بسیار در طراحی و پوشش سقف برقی کاربرد دارد می توان جایگزین بسیار ویژه برای طرحها و مکان هایی که به زیبایی سقف برقی و تنوع طرح سقف دقت دارند، مورد استفاده قرار داده شود پوشش سایبان متحرک بسیار نورپذیر، منعطف، بسیار محکم با قدرت ماندگاری مادام العمر می باشد.
از دیگر مزایای سایبان متحرک یا برقی طرحها و ایده هایی برای ورودی دفاتر، ورودی ساختمان و ایستگاه اتوبوس، ایستگاه تاکسی، سقف پایانه مسافربری، سقف برقی پایانه اتوبوس و طراحی المانهای میدان، طراحی مجسمه خاص میدان، مجسمه کشتی، یادواره، یادبود شهدا و امام، به وجود آورد.