سایبان مغازه ای سایبان کالسکه ای

سایبان مغازه ای سایبان کالسکه ای

سایبان مغازه ای سایبان کالسکه ای


سایبان کالسکه ای مقایسه با سایرسایبان‌های مغازه، به دلیل قیمت کمتر ، نسبت به دیگر سایه بان ‌ها مورداستقابل مشتریان و کاربردش در برابر ورخورشید، در زوایای مختلف و استحکام بالا مورد استقبال مشتریان قرار دارد.

برای سایبان مغازه خود فکر کرده‌اید؟ می‌دانید یک سایبان مغازه خوب چه معیارهایی باید داشته باشد؟ شایان ذکر است سایبان برقی حتی سودآوری مغازه را نیز بیشتر می‌کند.

علاوه بر ویژگی‌ های فنی، زیبایی سایبان مغازه نیز بسیار حائز اهمیت است. برای جذب مشتری بیشتر ، مطمئناً باید به ظاهر زیبای مغازه برای جذب مشتری توجه کنید. ظاهر بهتر مشتری را به طرف خود می کشاند و فروش و در نتیجه سودآوری بیشتر خواهد شد.


سایبان کالسکه ای مغازه، یکی از انواع سایبان‌های مورد استفاده در بازار است که سازه‌ای آهنی دارد. این نوع سایبان در حالت باز به صورت یک ربع دایره می‌باشد . به دلیل اینکه این نوع سایبان، شباهت زیادی به سایبان کالسکه ‌های قدیم دارد، به همین نام مشهور گشته است.
نوع سایبان کالسکه ای یک حالت ربع دایره‌ای و کلاسیک داشته، و در رنگ‌های متفاوت و دلخواه با چاپ طرح جهت استفاده برای مغازه‌ ها قابل ارائه است.

مقایسه سایبان کالسکه ای


مقایسه سایبان کالسکه ای با سایرسایبان‌ها به دلیل قیمت کمتر سایبان کالسکه ای نسبت به دیگر سایبان‌ها و کاربردش در برابر نورخورشید در زوایای مختلف و استحکام بالا مورد استقبال مشتریان قرار دارد.

با وجود این که سایبان کالاسکه ای شکلی قدیمی‌تر به خود گرفته است، اما به دلایل مذکور، طرفداران زیادی دارد و مطابق نوع موقعیت و کاربردش مزایای فنی، اقتصادی و ظاهری قابل توجهی دارد.
سایبان کالسکه ای معمولاً یا با مقطع دایره‌ای یا مربعی، نورد می‌شود در نهایت این سایبان شامل سازه آهنی نورد شده، پس از سمبل شدن تبدیل به یک ربع دایره می‌شود.

مجموعه سایبان آریا با اعتماد به خلاقیت طراحان، اتکا بر مدیران نسل جوان و با بهره گیری از تجربه 30 ساله خود ضمن ارائه خدمات ارزنده از مشاوره تا ارائه محصول در جهت رفع نیاز مشتریان می کوشد.

مجموعه سایبان آریا با برخورداری از کادر مجرب و ماهر ، در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان برقی ، سایبان تبلیغاتی و سایبان مغازه یا فروشگاهی توانسته است طبق خواسته و سلیقه مشتریان خود، بهترین و با کیفیت ترین انواع سایبان را با استفاده از متریال و تجهیزات مدرن و مطمئن تولید کند.

مزایای سایبان کالسکه ای مغازه


یکی از خصوصیات بارز این نوع سایبان، ظاهر کلاسیک می‌باشد شایان ذکر است که این ظاهر کلاسیک برای تعدادی از مشاغل، نوعی امتیاز محسوب می‌شود. به عنوان مثال حتماً مشاهده کرده‌اید که سایبان کروک به مغازه‌های به مغازه‌هایی که طراحی و معماری قدیمی دارند ظاهر بسیار جذابی می‌دهد

. از دیگر کاربری‌های جذاب این نوع سایبان می‌توان به کافی‌شاپ، آنتیک‌فروشی، گل‌فروشی، طلا و جواهرات، سوپرمارکت اشاره کرد حتی اگر یک فروشگاه مدرن دارید نیز نگران نباشید. با انتخاب صحیح جنس و طرح سایبان کالاسکه ای از شرکت معتبر سایبان آریا این نوع سایبان برای مشاغل مختلف و حتی مدرن نیز مناسب جلوه‌گر است.

مزایای یک سایبان کالسکه ای

یکی از ویژگی های این نوع سایبان مغازه، حالت کلاسیک آن است، که برای برخی مشاغل خودش می تواند نوعی امتیاز به حساب آید.
برای مثال، سایبان کالسکه ای برای مغازه هایی که نوع معماری و طراحی آن ها به شکل قدیمی است، بسیار مناسب و جذاب است

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا
اسکرول به بالا