قیمت سایبان مغازه برقی

قیمت سایبان مغازه برقی

قیمت سایبان مغازه برقی

قیمت سایبان برقی و سایبان مغازه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود مهم ترین عنصر در تعیین قیمت انتخاب نوع سایبان برقی می باشد. اصولا سایبان مغازه به دو دسته پرکاربرد سایبان برقی و سایبان کالسکه ای تقسیم می شود.

مواردتاثیر گذار در قیمت سایبان

اسکلت

نوع اسکلت به کار رفته در تعیین قیمت سایبان نقش مهمی دارد. همچنین نوع پارچه مورد استفاده در سایبان در قیمت موثر است.

موتور

سایبان مغازه یا همان چادر مغازه از نظر استفاده از انرژی الکتریکی به دو نوع سایبان دستی و سایبان برقی تقسیم می شود . به علت استفاده از موتور مورد استفاده در آن کمی بیشتر از قیمت سایبان دستی مغازه می باشد

چادر

قیمت چادر سایبان مغازه براساس مدل آن نیز متغیر است قیمت سایبان کالسکه ای کمتر از قیمت سایبان برقی می باشد.

مجموعه سایبان آریا با اعتماد به خلاقیت طراحان، اتکا بر مدیران نسل جوان و با بهره گیری از تجربه 30 ساله خود ضمن ارائه خدمات ارزنده از مشاوره تا ارائه محصول در جهت رفع نیاز مشتریان می کوشد. و همچنین با استفاده از متریال و تجهیزات مدرن طبق خواسته و سلیقه مشتریان خود بهترین انواع سایبان را با استفاده تولید کند.

قیمت سایبان مغازه برقی
shop canopy، سایبان مغازه برقی


بدلیل استفاده از تکنولوژی جدید، قیمت سایبان های برقی ، فنری، بازوی، برقی اتوماتیک گران تر، از قیمت سایبان کالسکه ای می باشد. و همچنین با توجه به محل نصب نیز تعیین می شود و برحسب بعد مسافت و محل نصب سایبان و ارتفاع محل نصب متفاوت است.

قیمت نصب سایبان اتوماتیک برحسب توافق با مشتری تعیین می شود سایبان برقی ایران سایبان بطور معمول تا ۲٫۵۰ سانتیمتر قابلیت جلو آمدگی دارد شیب از موازی با زمین تا ۵۰ درجه قابلیت تنظیم شدن دارد.
در سایبان برقی امکان استفاده از گیربکس دستی یا موتور برقی بر حسب سلیقه مشتری وجود دارد . گیربکس دستی مورد استفاده در سایبان برقی از نوع دنده درشت و زاویه دار شده با دستگاه تراش cnc می باشد.

در سایبان برقی مغازه معمولا از پارچه کره ای ۲ رو استفاده می گردد. سایبان برقی از منظر تبلیغاتی نیز مورد استقبال شرکت ها جهت تبلیغات محصولات روی سایبان برقی قرار گرفته است.

بسته به سلیقه مشتری موتور برقی در سایبان برقی می تواند از موتور برقی ثبت اختراع شده توسط ایران سایبان باشد یا از موتور برقی ایتالیایی استفاده گردد.

نوع و قیمت

متنوع ترین قیمت ، (با کیفیت ترین و ارزانترین سایبان) در تعیین قیمت سایبان ها علاوه بر زیبایی، استقامت، کیفیت کاملاً متفاوت با سایبان های سنتی موجود می باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

اسکرول به بالا